Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows UpDate

Prosím o radu:
Za dobu 4,5 roku jsem nesmazal ani jediný UpDate, protože se bojím, abych něco neprovedl.
Disk D je plný a musím něco smazat. Nevím vlastně, co tam kromě mnou nainstalovaných programů mám, nevím ani jak to zjistit.
Na Windows Vista h.p. mám Service Pack 2 (a všechny updaty včetně Wordu 2007), disk D má 144 GB (stejně jako C).

Otázka:
1. Je možno bez rizika smazat některé update, případně které?
2. Jak můžu přesně zjistit, co je na disku D kromě toho, co jsem sám instaloval?
Děkuji za odpověď.

smaž všechny zálohy updatů a servicepacků starší než 2 roky - kvůli opravám, ms je mamták. pokud není místo, tak nech jen rok staré.

ale žádné zázračně velké místo tím nezískáš - jestli máš zasraný celý 140gb disk c:, pak je bordel na straně obsluhy, ne systému.
jdou taky zrušit (uplně vypnout a znovu založit) body obnovení.

co máš na nesystémovém disku d: snad vidíš, proč se na to chodíš ptát sem?

existuje jediný normální důvod, proč instalovat aplikace na d: (když se zapisují do registrů na c:)? zálohu takového bordelu děláš jak a kam?

samozřejmě máš zapnuto zobrazení skrytých souborů a zabraný prostor neměříš průzkumníkem, samozřejmě počítáš s prostorem pro body obnovení, samozřejmě do koše nehážeš image celých dvd. nebo ano?