Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rada ke koupi notebook

dobrý den,
chtěla bych si koupit notebook, ale nemám vůbec zkušenosti. Pořizovací cenu si představuji do 25 000,--. Chtěla bych používat na kancelářské práce, ale nějakou hru si na něm taky občas zahraju. A připojení k internetu. Předem děkuji Petra

Ale vždyť na tom odkazu, který jsem dal výše, jsou doporučeny i konkrétní typy!
Je tam zmínka např. o: Dell Inspiron 6400, nebo Fujitsu Siemens AmiloPro V2085.
V časopisu Computer, č. 17/06 (ze 7. září 2006) byl test notebooků právě do 22 tisíc Kč - vyhrál zmiňovaný Dell. ;-)
Nechci rozpoutávat nějaké plamenné diskuze, ale Acer bych nedoporučil ani já...