Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tlačiare-donekonečna uložiť ako

Mám problém,teda skôr moja sesternica ktorá ma novú tlačiareň, nainštalovanú a stále keď chce niečo tlačiť, jedno čo a kďe vyhadzuje jej okno uložiť ako. Možno je to niečo jednoduché možno len niečo zle nainštalovala ale býva dosť ďaleko a nevedel som jej po telefone pomôcť, možno by som vedel keby som to videl. Tak dúfam že vám sa to podarí.

Predpokladam, ze sestrenice ma na pocitaci nainstalovane MSOffice, ktere si instaluji MS Office document image writer. To je jen virtualni tikarna, ktera uklada vysledek do souboru.
Po instalaci nove tiskarny si sestrenice tu novu tiskarnu nenastavila jako vychozi a tupe stale tiskne na tu virtualni tiskarnu.

Sestrenici vyridit, ze ma jit do Start / Tikarny a faxy a pravym tlacitkem mysi na nove tiskarne si zvolit Nastavit jako vychozi tiskarnu