Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí harddisk WD (pc vůbec nenačte žádné jeho soubory)

Dobrý den.
Včera jsem zapnula svůj počítač. Když jsem chtěla přeposlat 4 fotografie z externího HDD na můj email, vůbec se mi nenačetly složky na externím HDD (do té doby - 1,5 roku s tím počítač neměl problém). Po hledání souborů na externím HDD mi 2 programy nabídnuly, zda chci externí HDD zformátovat (nezformátovala jsem, protože nechci přijít o mnoho fotografií na externím HDD). Na mém pc mám operační systém Windows XP. Samozřejmě jsem předtím překontrolovala správné připojení externího HDD k pc, ale bohužel to nepomohlo. Pokud externí HDD odpojím a zapojím ho k notebooku (kde je operační systém Windows 7), externí HDD mi to sice nalezne, ale nezobrazí soubory na něm, protože přístup k němu je chráněný (nikdy jsem externí HDD nezaheslovala). Nevíte někdo, jak se dostanu ke svým souborům na externím HDD? Děkuji všem za rady a přeji hezký den.

Problém bude v tom, že zapojuješ ten externí HDD přes prodlužovací kabel, nebo přes nějaký rozbočovač který máš zapojen do PC, kde je externí USB výstup. Zkus ho zapojit přímo do USB, které je na základové desce. Taky mi to dělalo to, co tobě.