Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb nejde spustit (modrá smrt)

Ahoj,
potřeboval bych poradit:

Mám acer extensa 5220, win XP, po zapnutí najede do přihlašovací obrazovky, ale jakmile na sebe kliknu, tak naskočí (po chvíli) toto, viz screen.

[http://pc.poradna.net/file/view/12200-sdc10723v-jp g]

Hdd mám rozděloné na dva díly C- systém a D. V nouzovém režimu se dostanu pouze do Déčka, jakmile zkusím něco jiného naskočí zase modrá smrt, jenže soubry, které potřebuji jako Outlook a třeba kompletní drivery mám chytře na disku C.
Myslíte, že to půjde opravit když vložím CD Win Xp ? Widle tam mám anglické, takže bych je musel stáhnout, vypálit, atd.

Jde mi o to, zda to bude nějakou šanci na úspěch, nebo se to takto opravit nedá.
Díky.

Změna umístění obrázku (mif)

Máš zálohovaný systém? Pokud ano tak vlož CD s WinXP nebo klidně zkušební verzi WinXP a někde před instalací by mělo být napsáno: Stisknutím F2 spustíte Automatické obnovení systému.
Klikni na to a vlož tam obnovu, kterou máš někde uloženou.
[http://pc.poradna.net/file/view/12248-winxp-obnova -png]