Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios-virus

Dobry den, chci se zeptat jestli existuje virus, ktery se ulozi to pameti zakl. desky a dela primo neplechu v biosu a blbne pc (nestartuje) a jestli pomuze preinstalovat bios? nebo je to blbost a mam to dat do servisu. Bios normalne funguje ale pc nestartuje.

aha, diky to jsem potreboval vedet. teploty jsem kontroloval a byly ok a vse jsem vycistil. zdroj mam Nexus 1000w RX-1K a zakladni deska je MSI NF520T-C35. nasel bych ti to
, ale jsem ma mobilu. Co typujes ze spis vyhorelo? Jen tak odhadem:)