Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde zvuk

Dobrý den, včera jsem si sestavil počítač. Všechno šlape jak má. Všechny komponenty jsou funkční a spolu kompatibilní. Mám základní desku GIGABYTE 970A-DS3, která má 5 vstupů/výstupů ohledně zvuku. Využívám jen jeden, a to klasický zelený na zadním panelu. Stáhnul jsem nejnovější ovladače (raltek), zkoušel sem i ve správci zvuku měnit výstupy (digital apod.) a nic nepomáhá. Zkoušel sem i starší verzi ovladačů, měnit zdířky na repráky. Repráky mám samozřejmě správně zapojené. V biosu je zvuk zapnutý. Když pustím například nějakou hudbu, tak mi stupnice zvuku ukazuje normálně, jako že se něco přehrává (stoupá a klesá hladina hlasitosti), ale nic neslyším (repráky mam zapnuté a naplno :D). Opravdu už nevím co mám dělat, aby mi šel zvuk. Mockrát děkuji za odpověď.

hrabal sem se v tom 2 dny...zkoušel sem všechno...flash biosu, reinstalace systému, opět zaktualizovat ovladače, vyzkoušet jiné ovladače, zkoušel sem jiné repráky, ale pořád nic neslyším...všechno je nastavené tak jak má být...poslední věc která mě napadá je, že sou prostě poškozené všechny zdířky na audio (což je dost nepravděpodobné, deska je nová)...zkoušel sem zaměnit na základní desce za HD audio, ´97...ale to nikam nevedlo....nedokážu si vysvětlit proč nic neslyším....přitom úroveň hlasitosti mi ukazuje že prostě něco hraje...testy proběhnou v pořádku (nevyskočí chyba) ale já nic neslyším....prosím o pomoc :)

tak problém vyřešen...externí zvukovka zvuk přehrávala takže jsem jel na reklamaci, a tam zjistili že deska má malý škrábanec, který bohužel přerušil zvukové obvody v desce...já sem si toho ani nevšiml, ale oni to objevili :D děkuji za rady