Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Dokáže někdo z Vás přečíst na mizerné fotce SPZ auta?

2006-09-22.JPG

Bohužel jsem podcenil kvality fotoaparátu a SPZ na fotce nemůžu přečíst.
Najde se mezi Vámi někdo, kdo by to dokázal pomocí nějakého softu upravit do čitelného stavu?
Jedná se o to menší auto, SPZ má vlevo modrý proužek.
Kdyby snad někdo dokázal poznat, co je to za auto, taky by mně to docela pomohlo.

V tom autě kvapně odjížděl někdo s mými penězi, které bych rád dostal nazpět.

Ahoj,bohužel jsem se na tuto webpage dostal až teď,tak že ti to bude zjevně na h...,ale tu Tvou fotku jsem protáhl filtrem a po doostření vyšlo 2E2 3275, opravdu nevím zdali je to směrodatné,ale možná kdyby jsi si srovnal typografii poznávacích značek s Tvou fotkou,tak už bys ho měl.Těžko říct na kolik ty filtry mohou klamat,zdar a sílu a hodně znovunabitých peněz přeje obluda.

Právě teď odesílám na tvůj e-mail několik upravených filtrovaných výřezů, kde je jasně vidět, že jde o číslo 2E1 8176. Nejtěžší bylo poslední číslo 6 nebo 8 ale poslední obrázek zřetelně dokazuje, že to je šestka.

Kolego a jmenovče PavleX, zřejmě nechtě jste tady vytvořil atmosféru, že při každém vystoupení z auta sebou beru monterajznu a pokud uvidím vozidlo s SPZ s modrým proužkem a číslem končícím šestkou nebo osmičkou, dopustím se se vší pravděpodobností trestného činu poškozování cizí věci....

Mne to vychádza na 2E1 8276 pripadne 2E1 6276. Bohužiaľ, nemám možnosť uložiť na web upravený snímok ale pokiaľ máš možnosť si obstarať "Focus Magic" a zadáš parametre "Blur Width" = 8 a "Amount" = 150 - 200 % tak uvidiš to čo píšem. Možno budú mnohí namietať, že u BW je jemnejšie rozlíšenie s nižšim čislom, ale tie pixely tam menšie nie sú, takže sa FM snaží hodne interpolovať, čo môže byť na škodu.

Vidím to jako nekonenčý příběh, nebo hru do doby než původní autor odtajní správnou odpověď. V tom totiž nemusí mít obavy, my, tedy i já co máme přístup k různým evidencím ke ztotožnění RZ - majitel vozidla, nad náma je, lidově řečeno dost zákonů, které nám říkají jednoznačně co máme a nemáme dělat... A rád bych věděl správnou odpověď, už vzhledem ke svému tipu jak na to jsem se zrakem a odhadem.