Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zlepšit výkon NTB místo 256MB koupit 512MB grafiku je to možné?

Dobrý večer,

Chci se zeptat mam NTB Acer 5620G,v NTB je grafika ATI Mobility Radeon HD 2400 XT 256MB vlastní paměť,je možné dokoupit stejnou značku grafiky,ale s vlastní pamětí 512MB místo tý 256MB grafiky? Děkuji Tady je odkaz pro přesný parametry NTB a jak vypadá .. http://www.alza.cz/acer-extensa-5620g-5a2g25mi-d88 880.htm

PS:"psal jsem kvůli že mi do NTB nejde nainstalovat jiný systém už to jde byl zamknutý Bios"

MXM karty se daji vymenit
koukni zde
http://www.mxm.borec.cz/index.php?page=Mobility-Ra deon-HD-2400-XT
a mozna se zeptej primo na tom foru forum
protoze vymena MXM neni bezna vec a navstevnici maji malo zkusenosti
Kazdopadne asi bude problem MXM sehnat (aukro ? ebay ?).
No v Tescu, ani na Alze MXM karty neprodavaji... takze spise ta ebay

1. ve většině notebooků je grafika napevno přiletovaná na základní desce
2. i v případech, kdy je grafika umístěna v MXM modulu, tak i tehdy není výměna za jiný model často možná, protože s tím nepočítá BIOS a ani použité chlazení
3. chtít vyměnit grafiku v X let starém a nevýkonném notebooku, který je dnes vhodný tak pro podložení viklajícího se stolu je nesmysl
4. chtít měnit X2400 zase za tu stejně zdechlou X2400, jen s nepodstatným navýšením RAM, to je už na Chocholouška.

A ptát se můžeš klidně na UFO, adresu žijícího Elvise, realita je prostě někde jinde! A pokud je odpověď, že Elvis už nežije podle tebe nedostatečná, tak je asi něco špatně, že?