Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zoradiť podľa: nezoradené

Ahoj
Mám nasledujúci problém:
Chcel by som dať súbory do flash disk mp3 playera tak, aby sa prehrávali podľa toho ako ich ja zoradím. Prehrávač nepodporuje prehrávanie z vytvorených priečinkov/adresárov a keď tam pridám jeden album ku ostatným skladbám, ktoré tam už sú, všetko je pekne spolu pomiešané. Takisto nemá funkciu na vytvorenie playlistu. Môj prvý pokus bol samozrejme zoradiť si skladby podľa názvu. Pripojené k pc (winXP sp2) to vyzeralo k mojej spokojnosti, lenže potom začnem počúvať hudbu z prehrávača a zisťujem, že poradie skladieb nie je celkom presne také ako som si predstavoval :.( Tak sa pozriem cez Total Commander podľa čoho by to mohlo byť zoradené... Ani podľa dátumu, ani podľa veľkosti, ani podľa prípony... ale podľa možnosti nezoradené. Spomenul som si pri tejto príležitosti na slová učiteľky informatiky kedysi dávno na škole, že to ani tak celkom neznamená že to je úplne nezoradené a zakaždým to bude inak, ale že je to zoradené podľa OS, tak ako to má v sebe nejako nastavené. No a tu sa vynára otázka na Vás, profíkov, znalcov, proste machrov v tejto oblasti, či viete, akú vlastnosť súboru OS používa, aby tie súbory podľa seba (ne)zoradil a či ju môžem určitým spôsobo meniť tak, aby som tie nezoradené súbory mal podľa seba zoradené.
Ďakujem
Ahoj

i ten nejobyčejnější přehrávač by měl hrát podle názvu, takže první album bude mít čísla např 01 - 15, druhý album 16 - 30, atd.

01 název_první_písničky_prvního_alba.mp3
02 název_druhé_písničky_prvního_alba.mp3
16 název_první_písničky_druhého_alba.mp3

takhle to taky nejde :?: