Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem taky maly prieskum

pretoze by som chcel pisat clanky o hackingu a IT security, chcel by som nejaky feedback, ci sa mam do toho vobec pustat, aby som to necital sam. :-D preto urobim anketu a podla odozvy sa zariadim.

Jsem toho názoru, že vůbec první článek by měl být jakési zasvěcení do oblasti hackingu, aby si další mohli pročítat i ti, pro které by to jinak byla "španělská vesnice", takže by to ani nečetli, jako třeba já.
Ale když se ví oč jde, je to velmi zajímavé.

Zjednodušeně řečeno: "Jsem také pro píku".

Já si naopak myslím, že tam Igora skutečně nikdo neposlal.

To potvrzuje můj apriorní předpoklad, že všichni návštěvníci Poradny jsou v podstatě dobrosrdeční lidé a nikdo by druhého do píky neposlal, přinejmenším proto, že tam je tma (a to nehovořím o dalších faktorech, ovlivňujících tamější mikroklima)....