Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Hp deskjet f370

Dobrý den prosím o pomoc s tiskárnou hp deskjet f370 . Neustále mi svítí eror a problém s tonerem.Vyměnil sem je oba dva a pořád nic. Na radu prodavačk y jsem kontakty očistil lihem ale nic se nezměnilo.Skener funguje ale jakmile chci tisknout tak je tiskárna offline. Nevím si už více rady předem děkuji za odpověď.

vyřešil jsem to následovně.Nainstaloval jsem do pc program přímo k tiskárně.Centrum řešení potíží hp. Doporučuji to stáhnout z ulož to.Napíšete přímo typ tiskárny a ono vám to už něco najde :) potom vám to napíše v čem je prioblém já mám problém v černé tiskové kazetě. Tato kazeta je nekompatibilní.výměnil jsem ji a vše ok :)