Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat co nejlevněji použitý/bazarový/bezprizorní CRT monitor?

Je tomu přibližně hodina, co mě zachvátila panika. Můj oblíbený monitor Eizo F77, který statečně slouží asi šestým rokem se začal odebírat do křemíkového nebe. Tmavne, obraz se zvětšuje a já se děsím co budu dělat. Proto celkem urgentně potřebuju sehnat nějaký jetý monitor, podmínkou je co nejlevněji (momentálně se do velkých investic pouštět nemůžu :-/) a minimálně 17". Proto se ptám tady, jestli třeba náhodou u někoho ve firmě se zrovna nezbavují odepsaných monitorů, nebo se někomu doma nepovaluje už několik let starý monitor (překáží už jsi ho chtěl vyhodit, ale zatím pořád leží doma a ne u popelnic ;-)) a podobné případy...

Díky za každou odpověď a budu doufat, že si ji ještě budu moci přečíst.

//edit: když to tak po sobě čtu, tak pro znalé musím důrazně prohlásit - "Nejsem Mirek!" :))

Je to Cubase SX3 a v ni otevreny ruzny virtualni nastroje... Jo, doba pokrocila - dneska uz je vlastne kazdej syntak, kterej kdy za neco stal, prevedenej do virtualni podoby. A nejenom syntaky, ale taky zesilovace, kytarovy komba a samozrejme kytarovy a jiny krabicky. Vetsinou se pouzivaji jako tzv. VST-pluginy prave do Cubase, ale VST prostredi dnes poskytuje spousta hudebnich softwaru. Nebo existuje i free vst-host. Pak staci pripojit midi klavesy nebo kytaru a nerozeznas to od hardwarovyho syntaku nebo kytarovyho aparatu.
Ted si na tom jen obcas pro zabavu mastim nejakej ten elektro-terror-trash; pred patnacti lety jsem na cubase (jeste na Atari ST) delal treba watch :))