Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook s WIN8

Dobrý den, moc se v PC nevyznám jsem běžný uživatel, ale byla jsem si koupit nový notebook a ten co jsem si vybrala byl poslední, dali mi jej tedy z police, ale nemám k němu nic, jen krabici, takže nevím, co vše je ve WIN8 předinstalované a zda musím mít u toho CD, nic mi nedali a také tam není nainstalovaný Microsoft Office, je to ok, nebo je mám uhánět. Když jsem kupovala můj poslední notebook je to už 9 let, takže docela dlouho, byl systém předinstalován i s Microsoft Officem, ale nějaké CD jsem také dostala. Děkuji za radu.

jinak DVD s Windowsama se dnes standartne neposkytuje, nahradou je Recovery search
Je mozne ze te pri prvnim spusteni vyzve k vytvoreni sady DVD recovery medii, tak si je radeji pro jistotu vytvor (potrebovat budes 2-4 prazdna DVD media)

Aha, děkuji... no časy se mění... jinak právě jsem četla že jde si udělat jednu zálohu v rámci licence, ale k tomu bych potřebovala key. No nic. Děkuji moc, nejsem moc potěšená, ale jsem ráda, že vím, jak to je. Jinak stejně přemýšlím o přeinstalování všeho na win7 jelikož mi win8 nevyhovují. Jinak první spuštění provedli v obchodě a tak nic v ruce nemám a ani nevím jak to nainstalovali... Přeji hezký večer. Monika