Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ACER G33T-AM

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak se u této základní desky nastavuje bootování. Já tam nastavuju cdromku na 1 místo a když se resetne pc tak mi to neukáže (SPUSTÍ SE LIBOVOLNOU KLÁVESOU). Neukáže se nic. Děkuji

nebootuje jen vypálené dvd, nebo i originálka? - edit: aha, nevšim jsem si výš.
acer asi osazuje nějakou sračku s dlouhou rozbíhací dobou, a než se to roztočí a začne číst, už bootuje normálně z disku.
tak snad začít kupovat ntb normálních výrobců.