Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na správu fotiek

Viete o takomto programe na správu fotiek?

Povedzme, priradím k niektorým obrázkom atribút Fero a ďalším a prípadne aj niektorým z tej prvej skupiny atribút Svadba. Potom dám hľadať fero svadba a nájde mi len prienik. Takisto by ma zaujímalo, čo to môžem s danými atribútmi vypáliť a potom podľa atribútov hľadať už priamo na DVD. Bolo by dobré, keby to vedelo aj nejaké základné úpravy (ako povedzme Google Picasa).

To presne potrebujem, ale keď som v septembri testoval Picasu, tak som tam nič také nenašiel. Iba jedna poznámka a dosť. Alebo si nerozumieme. Ide o to, že ak napíšem poznámku k nejakej skupine a označím druhú skupinu a chcem pridať poznámku, tak tá nesmie ovplivniť prvú poznámku, ak už je zadaná. Takže?

To je jasné, že tak vyhľadávať nejde.

A dá sa teda priradiť heslo obrázku 1, 2, 3 a potom pridať iné heslo obrázkom 3, 4, 5 naraz (nie je podnom, tak aby sa pôvodne zadané heslo, ktoré je pri obrázkoch 1, 2, 3 u obrázka 3 nevymazalo?

Povedzme zadám obrázkom 1, 2, 3 heslo HESLO1 a potom označím druhú skupinu 3, 4, 5 a tam zadám heslo HESLO2. Potom budem pozerať heslá a musí to vyzerať takto:

1      2      3      4      5

HESLO1 HESLO1 HESLO1 HESLO2 HESLO2
              HESLO2

Akú máš verziu? Ja mám 2.2.0 a keďže som to tam vtedy pred pár mesiacmi nenašiel, tak som to odinštaloval. Teraz som to nainštaloval znova a vytvára sa to cez nejaké záložky, lenže tie sa potom ukazujú ako špeciálne adresáre. Predpokladám, že to adresáre nie sú a že to nebude neprehľadné. Ešte sa s tým trochu pohrám a uvidím, či to vyhovuje.

Edit: Takže záložky sú zvlášt. Ešte hľadanie otestujem.

Edit: Vyhovuje, teda dúfam, že názor už meniť nebudem musieť. Označujem za vyriešené.