Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stahnout soubor z usenet news?

Potrebuji stahnout jeden zvukovy souborek z alt.binaries.sounds.mp3.new-age
Po dlouhem hledani jsem ho nasel pres vyhledavac bincrawler.com a kdyz kliknu na www download link, nic se nedeje. Zkusil jsem to pres prihlaseni v postovnim klientovi, se stejnym vysledkem.
Poradi nekdo neznalemu jak na to, kdyz se usenet server neda najit?

alt.binaries jsou lehce problematické. většina free news serverů nezrcadlí přílohy, nebo jsou neúplné či poškozené, případně jsou velmi rychle odmazávány. Plné archivy jsou k nalezení na komerčních news serverech, ale tam se za přístup platí (buď časově, nebo datově)