Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaběhne mi obraz

čau
koupil jsem si starou desku msi 6373 s procesorem amd 2000+, když zapnu pc roztočí se větraček alenenaběhne obraz ani pc nepípne. ram jsem zkoušel vyměnit a nic, grafickou kartou to taky neni je tam integrovaná a agp slot do toho jsem zkoušel 2 grafické kraty ale stále nic, zdroj jsem zkoušel taky jiný a nic, kondenzátory nejsou nafouklé, může to být ještě něčím nebo jsem koupil nefunkční desku

No bud si to blbo zapojil (napr. powerbutton) alebo mas nefunkcnu dosku :-)
Alebo doska vyzaduje tociaci sa vetrak v konektore CPU Fan. Mas?
Skus este premerat knoflik.baterku, prip. clear CMOS (pri vypnutom PC z 230V). Ten CPU uz v tom bol alebo si ho dokupil? Podporuje ta doska ten CPU? (vid. www.msi.com.tw, zhlavy neviem a nechce sa mi to tam hladat).

Ak stlacas powerbutton a sa zdroj zapne tak mas powerbutton spravne.
To tam mas chladic z intelu? Neviem zhlavy ci boli rovnake, ale myslim ze sa predavali osobitne chladice pre socketA a pre 370ku, zrejme z mechanikcych dovodov, neskratuje ti tam ten chladic nieco, neznicil si CPU (prasknute jadro CPU) ked si ho tam rval?
P.S. este ma napada ak ma ta doska nejake dodatocne napajanie tak zapojit. Skontrolovat na skraty napr. o kejs, ak to mas v kejse tak vybrat z kejsu.
P.S.2. moze aj byt ze tam niekto nacpal nespravny BIOS, to ale sa treba opytat predavajuceho. To by sa ale muselo najprv skusit s nejakym inym CPU alebo tvoje komponenty s inou doskou ci funguju, ak ano tak oplieskat dosku predavajucemu o...

mam takový podobný problém, přesněji se po spuštění roztočí větrák i disk vypadá že naběhne, ale monitor je úplně hluchej tedy píše no signal...To PC jelo v této sestavě již několikero let bych skoro řek až teď jsem jej zblble nechal rozdělaný a ošklivý potkan tam vlezl a odkousl drát od vypínače takže jsem to opravil a od té doby to nejede..deska je nepopsaná takže vůbec netuším co je to zač, ale má vše integrované včetně grafiky..známej mi říkla že by bylo možné že ten potkan vzal i nějaký jumper který odpojuje tu integrovanou grafiku..je toto možné...