Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenaběhne mi obraz

čau
koupil jsem si starou desku msi 6373 s procesorem amd 2000+, když zapnu pc roztočí se větraček alenenaběhne obraz ani pc nepípne. ram jsem zkoušel vyměnit a nic, grafickou kartou to taky neni je tam integrovaná a agp slot do toho jsem zkoušel 2 grafické kraty ale stále nic, zdroj jsem zkoušel taky jiný a nic, kondenzátory nejsou nafouklé, může to být ještě něčím nebo jsem koupil nefunkční desku

mam takový podobný problém, přesněji se po spuštění roztočí větrák i disk vypadá že naběhne, ale monitor je úplně hluchej tedy píše no signal...To PC jelo v této sestavě již několikero let bych skoro řek až teď jsem jej zblble nechal rozdělaný a ošklivý potkan tam vlezl a odkousl drát od vypínače takže jsem to opravil a od té doby to nejede..deska je nepopsaná takže vůbec netuším co je to zač, ale má vše integrované včetně grafiky..známej mi říkla že by bylo možné že ten potkan vzal i nějaký jumper který odpojuje tu integrovanou grafiku..je toto možné...