Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozklikávací mapa sítě

Zdravím, přátelé!
Už půl dne marně googlím nějakou free aplikaci pro detailní popis sítě. Jasně, šlo by to udělat ve Visiu, ale chci, aby výstupem byla třeba rozklikávací mapa sítě ve formě HTML, kdy bych viděl (mnou vygenerovanou) síť a po kliknutí na jednotlivý PC by se rozbalily podrobnosti o něm (také staticky mnou zapsaný text třeba z PSINFO). Nejlépe v novém okně.
Je tady hafo IT guru, takže věřím že něco podobného už dávno používáte.

Díky

To sa moc teda nepodoba na to zadanie, co si zadal a ej urcene na nieco ine.
Pokial ti vsak funkcionalitou vyhovuje to si uz rovno daj DUDE, ktory je sice primarne urceny na Mikrotik siete, ale pouzijes ho aj na obycajnych. DUDE je ovela sofistikovanejsi ako sw uvedeny vyssie.