Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dynamická změna IP - oživeno

Zdravím,

Nedávno jsem tu už psal, že bych potřeboval střídat IP adresy. Potřebuju několikrát deně stáhnout cenníky zboží v excelu. Ty se mění několikrát denně. Z těch ceníků se mi automaticky dělají grafy - kvůli pohybům cen.
Problém je ale v tom, že ty ceníky můžu stáhnout jen 1x denně (asi aby nedocházelo k přetěžování serveru či co). Hlídá to IP adresu. Už jsem to ošefoval tak, že mám stránku, ve které je Iframe, který se reloaduje a tak ukládá ten ceník automaticky. Ale problém je s tou IP adresou.
Zkoušel jsem různé prográmky, které dokázaly měnit viditelnou IP, ale tento proces se nedal autoatizovat. Pokrok jsem učinil s prohlížečem Torpark (píbuzný firefoxu), který se umí sám například každou minutu přesměrovat přes jiný Proxy server. Problém je v tom, že využíval málo proxy - tuším okolo 10 - já potřebuji 24 abych mohl ceník stáhnout každou hodinu. A další problém byl, že to spojení padalo a tak celý automatizovaný proces vytuhnul.

Nemá někdo z Vás alternativní řešení? Případně co byste navrhovali?
Jestli tomu dobře rozumím, můžu na firemní síti založit až 1000 IP, dalo by se to třeba udělat tak, že by se můj PC tvářil jednou jako xxx.xxx.001 a pak zase xxx.xxx.002 ?

P.S. Už tu byl tak dlouhý dotaz?

no, trochu mi to zavání partyzánštinou, to se nemůžeš se správcem toho webu domluvit na výjimce?

Jinak pokud bys měl 1000 veřejných adres (jako že IMHO nemáš, protože 1000 je dost nestandardní číslo a kdybys je měl,tak bys asi věděl co dělat :-)), pak by to cos nastínil, fungovalo.

PS: už tu byly i delší dotazy :-D