Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potisk CD a DVD médií, zkušenosti?

Otázka zní na ty, co mají (libovolnou) zkušenost. Jde mi o to, dostat obrázek na nedatovou stranu CD a DVD. Něco málo tuším, že existuje potisk na tiskárně a vypálení laserem ve vypalovačce (speciální média). Nepůjde o velkej počet médií, jen občas kusovka.

Můžete někdo porovnat výhody a nevýhody jednotlivých technologií? Jde mi o dostupnost, stálost obrázku, (ne)poškození datové strany, dobu vytvoření potisku atd.

Děkuji,
Pavel

problem z potiskem na CD ci DVD o prumeru 120mm na cdlablprint nelze nastavit vice jak 118mm potřeboval bych 120mm jelikos na verbatim mi to tiskne ale ne od rohu k rohu skratka mam tam pruh po obvodu konce bez potisteni nevi te co stim :.(