Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC

Dobrý den, chystám se ke koupě nového PC, nejsem moc zkušený si seskládat vlastní PC, takže hledám celou sestavu i s OS ( Windows 7). Chtěl bych PC do 15 000 Kč . Využití ? No chtěl bych ho používat na grafické programy, sestřih videa nebo hraní náročných her. Kamarád mě doporučil, ať zkusím položit dotaz na odborné stránky.

Přemýšlel jsem o koupě = http://www.kasa.cz/pocitac-hal3000-gold-6418-fx-41 00-8gb-2000gb-nvidia-630-dvdrw-w7h/?kampan=602&utm _source=heureka.cz&utm_medium=srovnavac

Děkuji za odpověď

vybrany PC je odpad, bud pockej az ti to tady nekdo sestavi nebo pouzij hledani, takove PC se tu resi obden (spis nekolikrat denne). Jinak sestaveni mas v CZc myslim v cene, v Alfe ci Alze cca. 5ti kilo, coz je o hodne vyhodnejsi nez si kupovat kram, ktery sice sestavili ve fabrice, ale je to furt kram.

Návrh Intel i3 SB + sestavení/otestování + instalace Win 7 + monitor/1680x1050 vhodný pro herní výkon této sestavu. /19 038,-/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 115Z501155I011NM50100BN0111WD010T7A01125D0111VK011 RAD011TEV01008Q011NBH011AMZ01

(pokud chceš nějakou práci s videem, tak je potřeba ještě jeden datový disk, ten si můžeš dodatečně dokoupit, až se finančně zmátoříš)

tak mu to rekni at to od toho neocekava nebo at si priplati popripade sestavi a nainstaluje OS sam

ano, presne tak, jen si prosim uvedom, ze se jedna o to nejlepsi co za ty penize muzes mit, ale tech penez je hrozne malo, takze az tam nahodis nejakou 3D hru a nastavis detaily na high, tak aby si se nedivil.

Pokud jsi OS nikdy neinstaloval, tak si pozvi nějakého anámého, který to umí, aby ti to předvedl.
Jinak o instalaci OS jsou na netu hromady návodů: instalace windows 7

GT630 4GB DDR3 paneboze :D mohu se zeptat jestli tam ma ta pamet nejaky vyznam a nebo to je jen kvuli tomu aby si to nejaky neznaly koupil :D ?