Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno volba wifi routra

dobry den mal by som otazku ako zvolit spravny wifi router...mam magio internet od t-comu obycajny cez kabel cez telefonnu zasuvku .. nieje to optika...poprosil by som aj dake navrhy ze ktory..dakujem za odpovede

je to obycajny internet 5mb/s ... mam ku nemu modem a je pripojeny cez telefonnu zasuvku....chcem obsluhovat jeden notebook max telefon ... a stahovat minimalne... tak co hladat v parametroch wifi routra ?