Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radiem řízené hodiny jdou špatně

Mám doma dvoje rádiem řízené hodiny a oboje ukazují špatný čas.

Jedny jsou hodiny, druhý je budík.

Zkoušel jsem vytáhnout baterku a vyměnit za novou.
Hodiny jdou oboje na sekundu přesně, ale hodiny o 2. hodiny pozadu a budík o 3.

Jediným řešením asi bude uvařit vodu na to [http://cdn1.iconfinder.com/data/icons/pidginsmilie s/pig.png], které zamořilo frekvenci, že.

Rádiem řízené ručičkové hodiny jsou na hovno. V práci je potřebujeme a tak nám tu visí. Přiblížně po roce se začne zběsile točit minutová ručička a můžeme dělat cokoliv od výměny baterek po šibování hodinami po místnosti, baráku, i okolí...nic nepomůže. Koupíme nové a zhruba po roce se situace opakuje. Takhle už máme na stěně čtvrté rádiem řízené hodiny a troje leží zaprášené na skříni. Pecka

3 hodiny riadene radiom vsetky idu rovnako bez problemov 2 na baterie 1 solarne nastene zacnu meskat len ked uz je slaba bateria metio stanica ide presne aj na slabu bateriu. Mozne je niake rusenie pri sinchronizaci casu hodin cez viac stien domu.Skusal som meteo stanica 1 stena cidlo vonkajsie bez problemov 2 steny pri slabsich bateriach problem nastavenia casu.