Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakovaná modrá smrt

Zdravím všechny poradce,
už půl roku mi vyhazuje pc při hraní her modrou smrt (cca po hodině).
Poté co se objeví restartuju pc a běží všechno jak má, ale po hodině zase padne.
Zkoušel jsem vyměnit RAM, grafiku, ale problém přetrvává.
Pls poradtě co s tím.

Sestava:
Windows 7 (64xbit)
Procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3,10 GHz
RAM: 4GB
Grafická karta: GeForce GTX650

Přikládam .dmp (soubor z modré smrti)

pokud je chladič dobře usazený a nějaký šikula do něj nevrtal aniž by pak nevyměnil pastu (tj. odstranil starou "žvejku" a místo toho nanesl novou pastu) a zároveň se ventilátor točí (a bedna nevypadá jako větrná elektrárna z Duny2), tak se to nemá co přehřívat.

Tedy:

1. kdo usazoval chladič a jaká tam je pasta? (a kolik té pasty bylo?)
2. chladič je pevně usazen?
3. V BIOSu si někdo nehrál s taktováním a voltáží CPU? BIOS defaults byly nastaveny?

Nejsem sice žádný počítačový odborník, nicméně v poslední době mám rovněž problém s modrou smrtí. Začalo to v okamžiku, kdy jsem přešel z exporeru na mozzilu firefox. Takže nyní jsem zpět u IE a čekám, co bude.... Pročítal jsem některá fóra na toto téma se zjištěním, že nejsem jediný, kdo má tuto zkušenost...

tak si založ vlastní dotaz, kde popíšeš vlastní příznaky - taky vlastní doinstalované doplňky ve firefoxu.
projdi si chyby v prohlížeči událostí (eventvwr.msc).
pokud na to poštveš i zmíněný nirsoft bsod viewer, nebo whocrashed, budou ty údaje skoro kompletní.