Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Camtasia studio 7

Ahoj,
prosím pomohl by mi někdo jenom s malou radou ohledně programu Camtasia Studio 7. Vždy když natočím video tak se zoomuje na oblast na které zrovna probíhá nějaká akce nejde tato funkce nějak vypnout? Vůbec si nepamatuji že bych něco takového zapínal vygooglil jsem že se tato funkce jmenuje SmartFocus a že je automatická, ale o jejím vypnutí tam už nic nebylo. Děkuji moc za odpověď

SmartFocus automatically generates zoom keyframes to optimize viewing at any dimensions. In Recorder, SmartFocus collects data about the actions completed and the cursor movement in the recording. SmartFocus predicts where to add zoom effects, saving you the time it takes to manually find and insert zoom keyframes.

This option automatically applies SmartFocus to any Camtasia Recorder video clips added to the timeline.

If you do not want to automatically apply SmartFocus, disable this option. SmartFocus can still be turned on in the Zoom-n-Pan tab.

You find SmartFocus in the Camtasia Editor (not Camtasia recorder). It's under Edit/SmartFocus.

I hope this helps.

a aj na youtube je toho tri prdele, neviem ako si hladal.

To Zoom - n- pan mi to chce manuálně zapínat a vypínat jednotlivý zoomy - a to nevím jestli je zrovna ono. Jinak jsem to vyřešil tak že jsem v Tools - Options - zakliknul Default zoom to 100% scale pokud někdo ví o lepším řešení tak na to může ještě reagovat. S tím programem si budu hrát tak příjdu časem možná na lepší řešení.