Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web o sportovních přenosech

Ahoj chlapi, přišel sjem za Vámi se nějak poradit. Všichni moc dobře znáte internet a jste v tom zběhlí. Já jsem o prázdninách začal dělat na projektu, který se zajímá o přímé přenosy LIVE. Zakoupil jsem si z peněz, které jsem si vydělal na brigádě, domenu, kamarád mi poskytl hosting a rozjel jsem to. Myslím si, že je tovelice nadějný projekt, a chlapy, které nemají doma satelit, či kabelovou telvezi, může takovýto web potěšit.

Mám proto na Vás 2 otázečky.

1. Co vylepšit, aby web byl ještě přehlednější a srozumitelnější

2. Jak udělat reklamu, či jak přitáhnout lidi, kteří ten web opravdu upotřebí.

Zde je základní web s diskuzemi zabava-portal.eu

Přímé přenosy jsou zde - live.zabava-portal.eu

====
moc děkuji za reakce

No tak se především zaměř na kvalitu podávaných informací. V prvním tématu, které jsem otevřel se píše:

Jste banda neschopnych trotlu, prakticky zadnej link od vas mi nikdy nefungoval! Kdyz je tady dvacet linku, tak si clovek rekne ze konecne by aspon jeden mohl fungovat... Ale stejne to pak musi jako pokazdy hledat jinde na netu pul hodiny po zacatku zapasu! Meli byste to zabalit, akorat kazite naladu a pridelavate praci.

To je pro prvotní názor na web postačující. Když k tomu přidám ještě to, že přiznáváš technické problémy:

Tak, včera dne 28.září, kdy jsme měli v plánu vysílat Slavii, Spartu i Ml. Boleslav, opět selhal server pod velkou zátěží uživatelů, kteří také chtěli zhlédnou zajímavé zápasy z UEFY.

(tradičně nechybějí ani pravopisné chyby)

Navíc ještě šílený vzhled fora (a s tím související nepřehlednost):
[http://img169.imageshack.us/img169/9150/takhlenevt6 .jpg]

Tak ti můžu poradit jediné: žádnou reklamu si nedělej. Ani tady.