Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pro manažera do 25.000,-

Prosím o radu při výběru NTB. Paměť větší než 4GB, displej min. 15", minim. dvoujádrový. Pracuju především s outlookem a excelem, sleduji filmy.Hry nehraji.Určitě wifi,bluetooth, čtečka karet.V práci se připojuji po síti na pokladní a rezervační systém. Chci dobrou kvalitu do 25.000,-.Děkuji za radu.

hoste hoste, proc jsi porad proti technologickému pokroku. Je to manažer (ačkoliv spíše "manažer", podle jistých indikací zde) a napriklad by to mohl mit pro prezentace apod i kdyby nenasel pouziti. Navic psal, ze se pripojuje k nejakemu systemu - videl jsi Tlustého Síbl klienta, například? Nebo toho mobilniho s kešlou databází?

Nejsem proti pokroku, i když přiznávám, že jsem konzervativní. Jen mě to zajímalo, v jaké aplikaci využije více než 4GB RAM - nemyslím, že by Excel a Outlook měly takové nároky (samozřejmě kromě výjimečných případů).
Spíš z toho mám zatím dojem, že chce víc RAM, protože ani neví, kolik ji ve skutečnosti potřebuje/využije.

chápal bych kdyby to nějak hejbalo s cenu DB, jako treba grafika, ale cena páru GB navíc je pod rozlisovaci schopnosti.

Mimochodem v NB mam 16GB ram a urcite bych vyuzil vice :-p

Asi jsi mě stále nepochopil. Když někdo při své práci využije hodně RAM, ať si koupí třeba 500 GB. Ale většina lidí, kteří mi tvrdili, že potřebují 8 nebo více GB RAM nedokázali odpovědět na moji otázku "K čemu?". Odpovědi "Protože to má Franta taky" nebo "Čím víc, tím to je lepší, ne?" neberu.