Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil okolo 4 tisíc

Dobrý den. Mám na Vás dotaz.Přítelkyně by si chtěla koupit mobil do 4 tisíc .. max 5ti . Je jí jedno jaká to bude značka , chce ať je svižný a vyskakují jí na plochu různé události.Např email , zpráva , facebook zpráva , oznámení např. z aplikace.Líbí se jí to jak je to dělané na mém iphonu 4s. Uvažovala nad koupi iphone 3GS ale říkal jsem jí , že je to již poměrně starý telefon a za ty peníze jí zkusím opatřit něco lepšího.Vlastní Sony xperia x8 a fotky se jí ani pomalu nenačtou , jak je to zasekané. Navíc začal blbnout , nepomohl ano update.Děkuji

vyskakují jí na plochu různé události.Např email , zpráva , facebook zpráva , oznámení např. z aplikace.Líbí se jí to jak je to dělané na mém iphonu 4s.

na androidu to vyskakuje do horní lišty, což musí vědět ze svého mobilu s androidem. určité věci ale lze zařídit "na plochu". ať s tím počítá.

má ho přes dva roky , byl tam starý android a když jsem dal update tak tam hodilo verzi 2 něco. nevím jak jdou ty verze pro sebe já sám android rád nemám a nezabývám se jim. tovární nastavení jsem taky zkoušel. Hry nehraje nic tam nemá jelikož jí nejde nic stáhnout z toho pošahaného marketu. Absolutně nic. Vypíše to nějákou chybu...má tam jen tunu fotek .

Nejnovější android pro tenhle krám je 2.1
Měl sem podobný problém se zamrzáním a celkově se telefon choval divně. Následovala přeinstalace systému a nainstalování potřebných aplikací a je klid.

má tam jen tunu fotek

Tak ať si fotky přetáhne do PC. Tohle není foťák, ale levnej telefon. Taky se mi nechtěli načítat fotky, když jejich počet překročil určitou mez. Je třeba počítat se slabým HW.