Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mobil okolo 4 tisíc

Dobrý den. Mám na Vás dotaz.Přítelkyně by si chtěla koupit mobil do 4 tisíc .. max 5ti . Je jí jedno jaká to bude značka , chce ať je svižný a vyskakují jí na plochu různé události.Např email , zpráva , facebook zpráva , oznámení např. z aplikace.Líbí se jí to jak je to dělané na mém iphonu 4s. Uvažovala nad koupi iphone 3GS ale říkal jsem jí , že je to již poměrně starý telefon a za ty peníze jí zkusím opatřit něco lepšího.Vlastní Sony xperia x8 a fotky se jí ani pomalu nenačtou , jak je to zasekané. Navíc začal blbnout , nepomohl ano update.Děkuji

vyskakují jí na plochu různé události.Např email , zpráva , facebook zpráva , oznámení např. z aplikace.Líbí se jí to jak je to dělané na mém iphonu 4s.

na androidu to vyskakuje do horní lišty, což musí vědět ze svého mobilu s androidem. určité věci ale lze zařídit "na plochu". ať s tím počítá.