Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s tiskem na printserver

Zdravím všechny,
koupil jsem printserver EDIMAX PS-1206MF.připojil jsem k němu Minolta PagePro 1380MF(tisk, sken, kopy).
Na jednom PC jsem nainstaloval aplikaci od edimaxu, připojil s k printserveru a nainstaloval nalezenou tiskárnu.Vše funguj (tisk,sken..).Problém je, když chci na dalším PC nainstalovat síťovou tiskárnu - najde ji na printserveru, nainstaluje ovladače z cd minolta.. akorát s tiskárnou nemluví netiskne a už vůbec neskenuje.
Nemáte někdo zkušenosti s tímto zapojením??Síť je 3x PC v SMC routru a internet je od UPC.Jinak vše funguje (sdílení, NET..)
Díky za každý tip

[mod]úprava nadpisu (anarchist)[/mod]

no mám problémek v tom že mi to v XP tiskne ale pouze když mám vypnutý firewall... nemáte někdo zkušenosti s nastavením firewallu tak aby ten printserver chodil? sdílení souborů a tiskáren mám povolený ve vyjímkách...no prakticky jsem tam povolil co šlo...ale stejně nic. díky

no firewall mám ten co je v XPčkách integrovaný. Vyřešil jsem to tak že jsem vytvořil Standart TCP/IP port s IP adresou toho printsereru a nastavil tam nějakj standartní Generic network card co už mají XP v přednabíce. server ted krásně chodí i bez nastavovaní firewallu. Když jsem tam ale nastavoval port který jsem vytvořil z ovladaču printserveru(edimax) tak to dělalo ty problémy. Dokonce jsem se díval na výpis z firewallu co to blokuje a povoloval blokovaný port natvrdo. ale nešlo...