Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Java

Chci se přihlásit do internetového bankovnictví, ale píše mi to, že musím aktualizovat Java. Spustím instalaci ta se po chvíli přeruší a píše to:

Installation Failed
The wizard was interrupted before Java 7 Update 11 could be completely installed. To complete installation at another time, please run setup again.

Prosím, poraďte co mám dělat? Děkuju

Odinstaloval jsi předchozí verzi přes Ovládací panely - Programy?
To, že je Java default blokovaná v prohlížeči neznamená, že by nebylo možné ji nainstalovat do PC.
Na té stránce bankovnictví (ale i jinde, kde je Java potřebná) ti sice ve Firefoxu vyskočí okno s upozorněním, ale dole je možnost Javu spustit ručně (něco jako Javu spustíte kliknutím zde).