Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pameti PC3200 jedou jen na 333 MHz

Zdravim vsechny,
mam takovy problemek - dokoupil jsem si ke svym pametim (Apacher 512MB DDR400) jeste dalsi 1 GB ramky A-DATA 1 GB DDR400. Kdyz jsem mel jen 512 MB tak jsem mel v BIOSU v pohode nastavenou frekvenci pameti na 400 ale po pridani tech A-DATA musim mit nastavenou frekvenci jen na 333 MHz jinak je PC nestabilni (CHYBY STOP,restart...). Chtel bych se zeptat jestli je nejaky zpusob, jak uvest obe dve pameti na 400 MHz. Chtel bych se vyhnout instalovani noveho BIOSU, na to si netroufnu. Ma nekdo nejaky napad, jak by se to dalo vyresit bez instalace noveho BIOSU? Jestli to jinak nejde radeji necham 333 Mhz :-D

Diky vsem za jakekoliv tipy a rady :-)

A v inom kompe bezi na 400? Overil si to napr. everest-om? Co presne vypise everest a sandra ako informacie o module?
P.S: co to je presne za modul? (presne oznacenie) Nie je nahodou registered apod?
Skus aj ine RAM sloty, pozri poriadne navod k doske, mohla by tam byt tabulka rozmiestnenia pamati v slotoch, a maximalnej frekvencie RAM. Niektore dosky nevedia bezat na 400 pri urcitych kombinaciach viacerych RAM modulov. Mozes skusit tu 1GB samotnu, ci pojde na 400.