Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ventilator na zdroji

Zdravim,
koupil jsem novy ventilator na zdroj, pripojil ho primo na zakladni desku(duvod-na zdroji 2pin, ventilator 3pin). Tim padem deska bude regulovat otacky jak kdyby slo o case ventilator. neni to problem? a kolik otacek by mel tocit ventilator na zdroji? ukazuje 700-800. dekuji

Zdravím, ventilátor by měl jít připojit přímo do zdroje, jen je třeba odebrat plastové zakončení ve zdroji a musí být dostatek místa pro připojení(3 pin zůstane nezapojen). Jinak tří vodičové ventilátory se točí bez regulace, to by musel být 4 pin, u 3 pinu je třetí vodič pouze monitoring.