Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení CRT Hdmi s Notebookem HDMI

Zdravím,

mám starší televizor samsung CRT s vstupem HDMI a nedaří se mi připojit můj notebook přes HDMI kabel.
V nastavení zobrazení notebooku je TV rozpoznána, ale pokud chci duplikovat plochu na TV tak se nic nestane. TV je poříád bez signálu. Zkoušel jsem různé nastavení rozlišení jestli nemá TV problém s větším rozlišením, ale nepomohlo to. Můžete mi prosím poradit kde může býž problém. TV bežně připojuji přes HDMI k Xboxu a funguje bez problémů.
Díky za připadnou radu

xbox je robeny na PAL a to je nejakych 720x586, je mozne ze historicka TV potrebuje specialne rozlisenie alebo frekvenciu 50Hz, co presne ti dovoli nastavit ovkladac jake rozlisenie pre tu TV? A co tam skusas nastavovat klonovanie alebo jake mody 2 monitorov? Skusil si nastavit mod rozsirenu plochu a nie klonovanie? Jake rozlisenie a hlavne jaku frekvenciu si nastavil? Skus najst niekde navod k TV tam urcite bude napisane ze jake rozlisenie a frekvencie podporuje cez HDMI.