Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem posílání souborů z pc do mobilu přes wi-fi

neznáte náhodou nějaký program pro pc a mobil (GT-S5620) , ve kterém by šlo posílat soubory z pc do mobilu přes Wi-Fi ? Usb propojeni nemám a bluetooth na PC přestal fungovat... a našel jsem nějaký program ve kterém jsem se v mobilu přes Wi-Fi mohl procházet soubory z pc.. ale nešly nijak přetáhnout.. díky za odpovědi ;)

můžu vyzkoušet .. ale hlavní problém je že mi mobil někdy při stahování z netu dělá problémy - píše že tam je nepodporovaný obsah .. ale když si ho stáhnu na pc a pošlu přes bluetooth - normálně funguje.. ale bohužel mi přestal fungovat ten bluetooth :(

Tohle jsem řešil a nakonec vyřešil trošku oklikou. Na mobil jsem si stahnul FTP server (normálně z Google play). Ten spustím a z PC se na něj připojím jakýmkoliv FTP klientem, třeba i TotalCommanderem.
3lo by to samozřejmě i naopak - napojit se na FTP server z mobilu, spuštěný na PC, ale na počítači se mi vše lépe obsluhuje.