Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení načítání herní sestavy

Dobrý den,
Potřebuju poradit...Jsem trošku náročnej hráč a často s kamarádama dáme nějakou tu multiplayerovku no a koncem září jsem si postavil novou sestavičku . Vždy jsem se načítal první ale teď mi ten výkon klesl na úroveň notebooku a stydim se hrát s kámošema ,protože vím ,že se na mě bude zase půl hodiny čekat a vzhledem k tomu ,že jsem nedávno dostavěl tu sestavu si nechci opět kupovat nový počítač. Mohl by mi prosím kdokoliv poradit co mám dělat ? Předem děkuji
Změna předmětu, původně: Zpomalení (mif)

Jo omlouvám se :-)

Takže
Operační systém
Windows 7 ultimate 64 bit
Operační paměť
Kingston HyperX Genesis Grey 8GB (2x4GB) DDR3 1600 XMP
Porcesor
AMD 4100 3.6 ghz
grafika
Sapphire HD 6870
Základka
MSI 970a g45
hdd
Seagate SV35.5 - 2TB
Zdroj
Evolve 500W

A kde jsem to psal?! Dnes se už nebere na ZDŠ fyzika?
Dodatek: Zde slovo "funkčnost" znamená buď nestabilitu, nebo až elektrické zničení komponentů zaviněných zdrojem! Je to el. spotřebič s přesně specifikovanými požadavky na napájení.

Děkuji a nejspíže jesem již přišel na důvod tohoto problému . Děkuji vám za tu výbornou radu s 3Dmarkem díky kterému jsem zjistil propad výkonu procesoru . Hodnocení ve windows před ... 6.9 bodu nyní 4.3 takže propad tam je a nyní je procesor vlastně nejslabším článkem v PC

To asi patří někomu jinému, avšak nejslabším článkem je ten pseudozdroj, který, vhledem k energeticky poměrně náročné GK, je na pokraji možné reálné zatížitelnosti zdroje, tj. po aplikování bulharské konstanty cca okolo 300[W]!
CPU sice není zázrak, ale nejpravděpodobnějším problémem je zabreberkovaný operační systém!

Tys moc nečetl to psaní při zakládání tématu, že? add

co mám dělat

snad napsat nějaké údaje. jinak jde jen o nezávazný fejetonek.

při té příležitosti zkontroluj běžící procesy a updatovací služby nesmyslů, pochybné antiviry, antispywary a jiné údajné anti, trvalé chyby v prohlížeči událostí. rozpomeň se, zda máš nainstalované všechny odladače ve správném pořadí.

Napsal jsi zde hodne prispevku, ale vlastne jsi vubec nic neprozradil: musis identifikovat tri veci: jedna se o problem software, jedna se o problem hardware nebo se jedna o problem mimo tvuj PC (sit)?

Proto jako jednu z moznosti identifikace problemu jsem navrhl ten 3D Mark, ale muzes zkusit i nejakou singleplayer hru na kterou se bezne delaj testy, zjistit si FPS a pak na internetu (testy napriklad na PCtuningu nebo Extrahardware) porovnat, zda to mas v norme dle tveho HW. Tim si skrtnes problem mimo PC a muzes se zacit zabyvat problemem v PC a rovnou ti rikam, ze ten zdroj muze byt pricinou. Samozrejme nez zacnes menit komponenty (teda HW problem) vyloucis problem SW (msconfig, prohlizec udalosti, body obnoveni, pripadne i reinstal OS a instalace aktualnich ovladacu - zacina se ovladacem zakladni desky).

Ano ovladače jsou nainstalované ve správném pořadí jelikož jsem měl podezření na nějaký ten nekalý program či aplikaci a proto jsem se rozhodl pro naformátování disku a vše začít od znova ovšem to stále nepomohlo . A jako antivir více méně využívám avast .