Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení televize a domácího kina

Dobrý den, budeme kupovat novou televizi. Problém je v tom že máme staré domácí kino, které nemá hdmi. Když propojím scart kabelem tak bude zvuk 5.1 nebo to musím zapojit s těmi cinch - scart kabelem ? A ještě dotaz potřeboval bych propojit ntb s televizí, ale ntb taky nemá HDMI. Má jen DVI výstup (ten modrej) existuje nějaká redukce dvi-hdmi ? Velice děkuji za rady.

Aha já se v tomhle vůbec nevyznám, takže abych pak nekoupil nějakou kravinu. propojím to normální scart kvůli obrazu a tímhle coax na zvuk 5.1 chápu to dobře ? Díky moc.