Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padající CCC

Ahoj.mám problém že když hraji hru tak to asi tak po 3 minutách spadne ccc a že nějaký VPU recover byla chyba nebo co a jestli chci odeslat hlášení.Mam grafickou kartu Ati x1800 a net.framework. 2.0 a catalyst 10.2.Vždycky se zhasne obraz rozeřve větrák vyběhne na mě tato chyba a větrák ztichne.Mám windows xp pro.Včera všechno fungovalo pak to taky dělalo tak jesem to přeinstaloval a zase to 1 hodinu fungovalo.Btw asi před týdnem fungovalo vše v pořádku.Nedávno jsem přeinstalovával windows.Všechny ostatní ovladače jsou v pořádku tjk.čipsety zvukovka atd.

:-D

vždy kolem 54 stupňů což je u 1800 normální teplota při hraní nepřesáhne 75 stupňů

což dejme tomu je asi normální, ale kolik má teplotu, když to hupsne? ten speed fan loguje do txt a ty si to přečteš po restartu.
z prohlížeče událostí sem okopči tu hlášku.

to já se nedovím jelikož obrazovka zčerná ale hra jede dál a jak je černá tak musim natvrdo restartovat pc.ale včera všechno fungovalo tak proč dneska ne?teploty jsou stejné jako obvykle,už se mi to stalo asi po 3 na dvou OS.Dvakrát stačilo přeinstalovat ovladače ale teˇd ani to ne.

právěže dozvíš- speed fan loguje do txt způsobem průběžného logu. tzn. že tam bude údaj o teplotě i v okamžiku pádu.
to samé udělá i log v prohlížeči událostí.

napiš to sem a vyzkoušej, ať se hneme dál.

Ne nemám to tam ale už jsem to vyřešil stačilo smazat všechny ovladače a nainstalovat ty co byli na cd a ne stažené z internetu jen bych měl ještě takový malý problém ukázal bych vám ho na obrázku ale píše mi to že jsem nezadal typ souboru nevíte co s tím?

necetl sem vsechno takze se to mozna objevilo.

Mne se tohle stavalo kdyz sem pretaktovaval starou HD 5670 kdyz sem to prehnal tak to bylo nestabilni jak ty rikas

ježíšíkriste! Kvůli takové ptákovině popsat tolik příspěvků!

Základ je určit, zda se grafika přehřívá či ne:
1. stáhni Furmark a dej burn in test a nech to běžet dokud se teplota v grafu neustálí (tj. nebude rovnoběžná s osou X) nebo dokud to nesletí. Pokud nastane něco z výše uvedeného, odečti teplotu a strč ji sem.
2. poslední ovladače pro legacy karty jsou zde: http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Lega cy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4. 1.3.13&lang=Czech