Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojeni projektoru s PC

Rad bych propojil projektor s PC.
Projektor je bohuzel starsi (Dell 3400MP), ma tedy jen D-SUB, Video, S-Video. Kabel s D-SUB koncovkou ma rozbocku na USB (k cemu to?)
Graficka karta v PC ma zase jen HDMI nebo DVI.
Monitor (LG Flatron W2220P) ma vstupy D-SUB, DVI, HDMI.

Lze projektor a monitor propojit, aby byl obraz vysilan take na projektor? Nebo je potreba dokoupit nejakou redukci a tu zapojit do graficke karty?

Pokud propojim projektor s monitorem, pres D-SUB, vlastne se vubec nic nestane. Mam Win7. Najedu do nastaveni zobrazeni (rozliseni zobrazeni), kliknu na rozpoznat a zobrazi se hlaska, ze dalsi monitor nebyl nalezen.

Jak tedy na to?

Diky za pomoc.

Tak ten kabel je bohuzel spatne. Nejak jsem si to hned neuvedomil, on propojuje D-SUB a DVI-I. Jenze vtip je v tom, ze graficka karta ma jen HDMI nebo DVI-I. Projektor ma vstup DVI-I. Takze ja to VGA nemam kam strcit :-)

Kabel tedy vratim, poridim si uz spravny. Potrebuji tedy bud HDMI - DVI-I nebo DVI-I a DVI-I. Mam pravdu?

Akorat jsem na Alze nasel spis jenom DVI-D na DVI-I apod. Urcite hledam spatne, poradite mi prosim konkretni produkt, ktery potrebuji?