Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem freez

Zdravím mám problém s freezovanim PC ked dam okienko počas hrania hry tak to veľmi dlho načitáva cca 1,5min niekedy nenačita vobec a musim restart pc. Predtým mi to nerobilo mal som hru aj 3x zapnutú a načitalo v pohode behom 5sec.

Zostava pc:
Win7
ATI Mobility Radeon HD 4570 1800mb
Ram 3GB
Processor AMD Athlon X2 Dual-Core QL-65 2.10 GHz

Za odvopeď vopred ďakujem.

zkontroluj si všechny procesy, které jsi nechal po svých instalacích automaticky spouštět po startu. (pomocí codestuff starter, ms autoruns, v nejhorším msconfig.exe)
pokud to neumíš zakázat, rovnou ten bordel odinstaluj.
zároveň odinstaluj všechny strojařské a frézovací programy, jsou ti úplně na hovno.