Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nero a LG GSA-4160B

No tak mně z ničeho nic přestala mechanika vypalovat i mazat na RW disky. Hodí mi to hlášku "Tento disk není přepisovatelný a tedy ho nejde vymazat" V Alcoholu vše OK. Nero jsem zkoušel i přeinstalovat (verze 6.6.0.18), mechanika odzkoušená v jiném PC a fungovala jak má.Poslední firmware mám(3.06) Vyzkoušeno více RWček,jak DVD tak I CD.Poraďte prosím.

Dneska se mně potvrdilo to, co tvrdili moji předchůdci v tomto fóru: Může za to Alcohol120. Není třeba jej odinstalovávat, ale tak, jak je popisované výše, pouze ve volbě nastavení Obecné => Emulace => odznačit Ignorovat typ média.
Díky za radu:-):beer: