Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vírus v PC, ako ho odstrániť nadobro..

Pred nedávnom sa mi začala základná doska brutálne prehrievať takže som dal prehľadať pc pomocou MSE a našlo mi pár vírov. Všetky som odstránil ale i tak to pokračuje. Je to na 100% problém s nejakým vírom. Dosahujem 80 stupňov pri bežnej práci vo worde... Ďakujem za odpovede.

si připadám jako mezi lamami na viry.cz - vždycky se předhánějí v názvech antivirů (není důvod, stačí první z nich), místo aby řešili co je příčinou, proč se neodstranily všechny výskyty a znovu se po startu obnoví.
sis nevšim že už to má tazatel hodinu a půl vyřešené?

a odkaz na trial - to je případ pro chocholouška.