Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K čemu je potřebny Microsoft.Net framework 2.0

ahojky chtel bych se vás zeptat k čemu je potřebny Microsoft.Net framework 2.0 ....mam to v počítaci nainstalované a nikdy sem to tam neměl tak nechapu kde se mi to tam vzalo...muzu to bezpečně odebrat v přidat odebrat programy?nebo mě to můze zpusobit Nestabilizaci systému?díky za odpověd...

[mod]Zmena predmetu. Bylo:Prosím o radu....
Autorovi dotazu doporucuji precist http://pc.poradna.net/question/view/47751-nez-poloz ite-dotaz
(rh)[/mod]

Microsoft.Net framework2.0 jsou kupodivu součástí instalace i některých her. Nedávno jsem je tuším viděl při instalaci CaesarIV, QuakeIV, nebo nějakého klonu hry na téma Star Wars (teď už skutečně přesně nevím, u jedné z nich to bylo tutově). Ještě jsem se divil, k čemu to tam je. :-)