Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AVG 7.5

Vyšlo nové AVG, verze 7.5. Změny jsou navenek kosmetické (vypadá to trochu moderněji) uvnitř nevím. O antiviru (asi 2 roky mám AVG) v počítači ani nevím...

Aktualzaci z 7.1 je zatím nutno dělat manuálně (stáhnout příslušné soubory a aktualizovat z disku), sama se nenajde, viz: tpl01

Jako zajímavé se může jevit to komplexní řešení s firewallem, antispamem a antispyware. Koukal jsem na možnosti firewallu v dokumentaci a zdá se, že toho umí opravdu dost. Někomu se samozřejmě aplikační FW ale nemusí líbit ;-)

Buď v klidu Fuente, ten postup nefunguje ani u OEM verze.

Z tech. podpory AVG mi poslali tento postup a je funkční:

1. Smazte obsah adresare AVG7DATA:
Windows 2000/XP:
- C:\Documents and Settings\All Users\Data Aplikaci\Grisoft\Avg7Data Windows 9x:
- C:\Windows\All Users\Data Aplikaci\Grisoft\Avg7Data
Windows NT:
- C:\WinNT\Profiles\All Users\Data Aplikaci\Grisoft\Avg7Data

2. Provedte opravu instalace AVG:
a) stahnete si z nasich stranek nejnovejsi instalacni soubor AVG:
Programs
b) spustte instalacni soubor a ve tretim okne pruvodce instalaci zvolte moznost "Oprava instalace"
c) dokoncete instalacni proces

3. Provedte opet aktualizaci z Internetu, pote bude programova verze i virova databaze AVG aktualni.

Craft

Kurte a Crafte, boha jeho, to jste mě potěšili. Jsem král lenochů,
tak jsem čekal, že zase během přibližně tří týdnů dojde k automatické
aktualizaci jádra, včil to mám hned. Uvedenou složku jsem měl prázdnou,
zkusil jsem rovnou přeinstalaci, proběhla naprosto v pohodě, akorát zadržkoval
free SpyWatcher hlídající změny v registrech, dal jsem Accept a po restartu OK.
Úplně jsem nadšen z možností nastavení úplně všeho, to nebejvalo.
Jsa paranoik kvůli netbankingu jsem zase hnedle zatrhnul scanning všech souborů
a System Areas before scanning a na rozdíl od minula jsem ponechal volbu pro poštu,
aby se AVG podepisovalo i pro odchozí maily, abych se pochlubil na pár dní.
Ono stejně nikoho nezajímá, jakým programem a zda vůbec byl mail prověřen,
každý se spolehne na svůj AV a v mailu je o pár řádků míň, nemluvě o odpovědích.
Aktualizace proběhla o dost rychleji bez záškubu WinAmpu, tak jsem zvědavý,
za jak dlouho proběhně kontrola HDD, udělám ji až zítra.

Jestli někdo chce vyzkoušet zadarmiko výborný AV, tak neváhejte +
případná offline update databáze z dneška :

http://free.grisoft.com/softw/70free/setup/avg75fre e_428a818.exe

http://free.grisoft.com/softw/70free/update/u7f407e i.bin

Dodávám, že po nepovinné free registraci máte plný přístup k technické podpoře,
včetně online fóra atd ...

Na vaše zdraví pevné jako ocel z Mittal Steel si za pět vteřin připíjím.

...ono stejně nikoho nezajímá, jakým programem a zda vůbec byl mail prověřen,
každý se spolehne na svůj AV a v mailu je o pár řádků míň, nemluvě o odpovědích.

Taky mám zapnuté AVG podepisování ;-) Někteří neznalí uživatelé si z mých mailů potom dělají špatný obrázek o kvalitách tohoto antiviru:-p

Antivirus alert: file .signature infected by signature virus.
Hi! I'm a signature virus! Copy me into your signature file to help me
spread!

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Checked by AVG anti-virus system (www.grisoft.com).
Version: 7.5.428 / Virus Database: 268.13.11/493 - Release Date: 23.10.2006