Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Invex 2006, tipy?

Blíží se nám Invex, bude příští týden. Máte někdo zajímavej tip (kromě: vůbec tam nejdu), na co bude dobrý se podívat? Novinka, zajímavost, netradiční řešení, slevy, atd.

Pavel

Tak jsem dnes na Invexu byl, prošel jsem si (bez nároku na úplnost) pavilóny B, E, F, V. To není siláckej postoj, ale fakticky tam nebylo téměř co k vidění. Nějaký GPS moduly, obří TV, jedna formule a pár pěknejch koček.

Líbil se mi malej DVD/DivX přehrávač s netypickým rozišením (nevím z hlavy, ale něco jako 1440x243 - přijde mi to jako šílenost), umí načíst i z externího USB HDD, ale cena zbytečně vysoká, cca 3 500 plus daň.

Pavel