Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se správcem

Zdravím, mám takový problém
jsem na vlastním noťasu a kdysi sem vytvářel na ploše složku s zkoušel nastavovat sdílení v síti, nyní chci složku odstranit ale píše mi to že potřebuji povolení od správce sítě, ale přitom sem na notebooku jediný uživatel. Dokonce i některé jiné úkony po mě chtějí povolení od správce. Nemáte někdo nějaký nápad abych se tohohle už jednou pro vždy zbavil? :-D Předem moc děkuji.

Myslím že uplně poprvé to napsalo, jinak to píše že k odstranění této složky je nutné oprávnění správce a po kliku na Pokračovat se objeví další tabulka (K provedení této akce je nutné oprávnění a že se mám obrátit na správce počítače aby mi byla přidělena příslušná oprávnění) a na výbeř už jenom Opakovat nebo Storno

aha, takže se točíš v kolečku. vyzkoušej ty vlastnosti složky, zruš sdílení. je tam takové "dvojí" sdílení na kartě, tak je projdi oboje. poté bych se vrhnul na kartu zabezpečení a ujistil se, že mám plné pravomoce pro svůj účet.

Nyní už nemůžu do složky vůbec

a co tajného jsi mezitím dělal, že přišla taková změna?

jinak se tu celou dobu točíš kolem uac = omezení práv. pokud nechceš mít viruotevřený pc a nedokážeš ani pravým myšem "spustit program jako správce", dočasně si uac stáhni na nulu, zruš svoji komplikovanou sdílenou složku na ploše, vrať uac.

Jsem tam napsaný jako Administrátor

no hlavně že ti nechybí smysl pro humor.

Takže jsem vyzkoušel ten nejstarší a přitom nejfunkčnější trik a to restartovat počítač. Po té jsem to již mohl bez potíží vymazat. Vůbec nevím proč a možná radši nemá cenu se tím zabývat :D Jinak všem děkuju za snahu :-) možná po oddělání toho sdílení to chtělo restart.