Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém phpbb33

Zdravím ochotní poradci :)
Stala se mně nepříjemná věc. Celou dobu zkouším tvoření fórum tak, když jsem si konečně řekl, že to všechno snad umím nainstaloval jsem si ho v češtině, protože nějak nešla přendat v nastavení.
[url=]Vytvořil jsem si všechno nové a u posledního korku se mně zobrazí toto nevíte co stím ? (viz. obrázek)
sdasasd.JPG[/url]

U phpBB by ses vůbec takhle daleko při instalaci neměl dostat, protože přístup k databázi se testuje hned zezačátku instalace. Ale pokud jsi měl přístup k databázi v pořádku, ale neměl jsi oprávnění tvořit/vkládat tabulky, tak to je dost divné. Co to bylo za hosting?

Pokud jsi to nahrál tam, kam jsem ti psal, tak nemusíš nic měnit. je jedno, kde máš to fórum - ic.cz nebu kvalitne.cz - prostě ta adresa bude na výchozím místě například karel.kvalitne.cz
Pokud jsi to už nainstaloval, tak to smázni a nainstaluj podle mě. To bude asi nejjednodušší řešení. Uploaduj jenom soubory obsahu fóra, ne složku forum. Žádná složka - forum - se ti tam nesmí vyskytovat (alespoň do doby instalace), ani takovou cestu nezadávej při instalaci - nech to na výchozím umístění.

Předpokládám, že to fórum je prozatím prázdné, dej sem adresu.

Tak jsem to vše pořešil přepsáním indexem, kde je uvítací zpráva+přesměrování na forum.
Děkuji za vaši trpělivost a ochotu někdy příště zas díky moc :) Bez vás bych fórko neměl je to něco jako tady ten styl...rady/rady/rady.. :)

Odkazem na indexu v rootu uživatele spíše odradíš. Zkus to přesměrování - presmerovani.html - pomocí .htaccess

Nebo dej do index.php toto:

<?php
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: www.celaadresa.cz/tvojeforum");
header("Connection: close");
?>