Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zdroj

Chtel bych se zeptat zda by mi nekdo nedoporucil 750w zdroj kolem 2000kc, klidne vice, na zdroji se nema setrit. Jeste ohledne zdroje, kdyz bude zdroj 750w, ale stare pc bere jen asi 300w, tak zdroj bude brat jen 300w nebo 750w, ale pak to uvnitr zdroje premeni na mene. Budu postupne menit komponenty a mam jen 450w za 800kc, takze nic moc.diky

zdroj bude brat jen 300w nebo 750w, ale pak to uvnitr zdroje premeni na mene

To je zajímavá úvaha. Kup si nějaký Seasonic nebo Enermax, když víš, že se na zdroji nemá šetřit. To je další pokračování nekonečného seriálu o tom, jak si někdy něco postavíš? Normální zdravý jedinec šetří a potom si to koupí najednou.

- 750w kvalitní zdroj, je vhodny na vyuzítí SLI, Crossfire.
- Osobnē pridávám k celkové spotrebē 25% a podle toho vybírám zdroj:
- Uz jen z dúvodu mozného Upgrade, ale také zahrívání a podobnē.
- K tvé sestavē s velkou rezervou bude stačit 600w 80+ (Gold).

tak rikej co je tezke? Instalace win7, skoro sama, zdroj zapojis do zakladky, dvd, harddisk, grafiky. Procesor das do mista kde patri, pastu a chladic, grafiku das do slotu a zapojis pridavne napajenh, ramky das do slotu atd. Jen na misto pozor. Jak jinak se to chces ucit? Tim ze uz to bude hotove?

zrusene to mas ty, to ze dneska se to jmenuje jinak je jina vec. Na starem baraku je to delano 380v ne 400v. A funguje to porad. Ze to nekdo zmenil je pekne, ale mavnutim neudelas 400v. Ma to 4 koliky, dneska jich je 5 ne? Je to barak s 40let. Takze jina el.

To je čím dál lepší sranda! Ač postiženým se nemá smát.
Pokud nemáte patřičnou kvalifikaci, pak jediné místo, kam strkejte prstíky je vlastní řiť.
Dříve na to stačil předmět zvaný: "Vlastivěda" a většina přežila i ZDŠ bez úhony. Dnes máme holt EU a čím dál debilnější mláďata, proto "zaštuplíkované" zásuvky a proudové chrániče všude možně, nerozebiratelně provedené prodlužovačky se zalitými zástrčkami,...

K té desce od Biostaru je určitě manuál. Ke zdrojům je též popis. Dokonce i s obrázky. Pokud umíte počítat a také jste na hodinách matematiky nespal stejně jako na hodinách fyziky.
Stejně nic nekupujete a ani nebudete, jen další vlákna o tom samém...

kdyz uz jsem tady vadi nejak vypinani pc za chodu s el, kdyz je nejaky problem a nacte sd az po 2 vypnuti a zapnuti krome dat, ktere se mohou ztratit jako treba spaleni hw atd. Zrejme to dela grafika, ktera se porad dostava do nekonecne smycky.